Demedi Deme

Yıllar Sonra Ortaya Çıktı! Genç Kadın, Cinsel İlişki Sırasında Sevgilisinin Kafasını Testereyle Kesmiş

Almanya’da 2008 yılında yaşanan korkunç cinayetin şok ayrıntıları ortaya çıktı. Gabrielle P isimli kadın, 28 yaşındaki öğrenci erkek arkadaşının cinsel ilişki sırasında fantezi amaçlı olarak ellerini ve gözlerini kapatıp testereyle kafasını kesti. FANTEZİ OLSUN DİYE ELLERİNİ BAĞLAYIP TESTERE İLE KAFASINI KESTİ Gabrielle P isimli kadın, 28 yaşındaki öğrenci erkek arkadaşı Alexander H’yi evine davet ettiğinde […]

05 Şubat 2018 - 22:07 'de eklendi ve 91 kez görüntülendi.
Yıllar Sonra Ortaya Çıktı! Genç Kadın, Cinsel İlişki Sırasında Sevgilisinin Kafasını Testereyle Kesmiş

Almanya’da 2008 yılında yaşanan korkunç cinayetin şok ayrıntıları ortaya çıktı. Gabrielle P isimli kadın, 28 yaşındaki öğrenci erkek arkadaşının cinsel ilişki sırasında fantezi amaçlı olarak ellerini ve gözlerini kapatıp testereyle kafasını kesti.

FANTEZİ OLSUN DİYE ELLERİNİ BAĞLAYIP TESTERE İLE KAFASINI KESTİ

Gabrielle P isimli kadın, 28 yaşındaki öğrenci erkek arkadaşı Alexander H’yi evine davet ettiğinde talihsiz adam bunun son görüşmeleri olacağından habersizdi. Münih’te bir apartman dairesinde yaşayan kadın, sevgilisiyle yakınlaşmaya başladı. Cinsel ilişki sırasında fantezi olsun diye sevgilisinin ellerini ve gözlerini kapatan kadın, kısa bir süre sonra evde hazırladığı testere ile genç adamın kafasını kesti.

PARÇALAYIP EVİN BAHÇESİNE GÖMDÜ

Olaydan sonra haber alınamayan ve kayıp olarak kayıtlara geçen Alexander H’nin cesedi, kadın ve diğer sevgilisi Christian K. tarafından parçalanarak evin bahçesine gömüldü.

YILLAR SONRA ORTAYA ÇIKTI

Daily Mail’de yer alan habere göre tüyler ürperten cinayet 2008 yılında gerçekleşti, ancak ortaya çıkması yıllar aldı.

Şimdi 33 yaşında olan kadının bir tanıdığı, üzerinden yıllar geçen vahşi cinayeti öğrendikten hemen sonra polise haber verdi, kadın 2016 yılında tutuklandı.

OTOPSİ SONUCUNA GÖRE CANLIYKEN KESMİŞ

Olayın gerçekleştiği evde ve bahçesinde yapılan araştırmalar sonucu öldürülen adamın cesedinden kalan parçalar bulundu ve DNA testinde ona ait olduğu kanıtlandı. Yapılan otopside adamın canlıyken kesilerek öldürüldüğü belirlendi.

SIKILDIĞI İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

Mahkemeye çıkarılan kadın, öldürdüğü sevgilisinden sıkıldığı için cinayeti işlediğini itiraf etti.

ANNESİNİ BİLE ARAMIŞ

Genç adamı öldürdükten sonra annesini arayıp ‘Alexander bir süre buralarda olmayacak, bir kızla beraber Romanya’ya gitti’ dediğini de kabul etti.

MÜEBBET HAPİS İSTEMİYLE DAVA AÇILACAK

Gabrielle P adlı kadın şimdilik ‘cesedi saklamak’ suçuyla 2 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı ancak mahkemesi, müebbet hapis istemiyle devam edecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER