Demedi Deme

Tatil Dönüşü Tekirdağ’da 50 Kilometreyi Aşan Araç Kuyruğu Oluştu

İstanbul ve yakın illerdeki vatandaşların bayram tatilinin ardından dönüş yapmasıyla birlikte Tekirdağ-İstanbul karayolunda yaklaşık 50 kilometreyi aşan araç kuyrukları oluştu. İSTANBUL’A GİDİŞ YOLU TAMAMEN TIKANDI Tekirdağ’dan İstanbul’a gidiş yolu tamamen tıkanırken, geliş yolu ise bomboş kaldı. Yer yer yaralanmalı ve maddi hasarlı kazalar da meydana geldi. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik polisi ekipleri ise yollarda denetimler […]

05 Şubat 2018 - 21:22 'de eklendi ve 74 kez görüntülendi.
Tatil Dönüşü Tekirdağ’da 50 Kilometreyi Aşan Araç Kuyruğu Oluştu

İstanbul ve yakın illerdeki vatandaşların bayram tatilinin ardından dönüş yapmasıyla birlikte Tekirdağ-İstanbul karayolunda yaklaşık 50 kilometreyi aşan araç kuyrukları oluştu.

İSTANBUL’A GİDİŞ YOLU TAMAMEN TIKANDI

Tekirdağ’dan İstanbul’a gidiş yolu tamamen tıkanırken, geliş yolu ise bomboş kaldı. Yer yer yaralanmalı ve maddi hasarlı kazalar da meydana geldi. İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik polisi ekipleri ise yollarda denetimler yaparak trafiği rahatlatma çalıştı. Trafik yoğunluğu gece geç saatlere kadar sürdü.

“BURANIN TRAFİĞİNİN İSTANBUL TRAFİĞİNDEN FARKI YOK”

Gökçeada’da tatilden döndüğünü ifade eden bir sürücü, “Bayram için tatile gitmiştim. Buranın trafiği İstanbul trafiğinden bir farkı yok şu anda çok anımsatıyor” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER