Demedi Deme

Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca Aşkı Küllerinden Doğmadan Bitti

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Meryem’i Deniz Çakır, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı ve eski sevgilisi Oktay Kaynarca ile fotoğrafını “Akşama bekleriz” notuyla Instagram hesabından paylaştı. “AŞK YENİDEN Mİ ALEVLENİYOR” Deniz Çakır’ın bu paylaşımı, 2016 Temmuz ayında sona eren ve küllenen “Oktay Kaynarca – Deniz Çakır aşkı yeniden mi alevleniyor?” yorumlarına neden olmuştu. “ÇOCUK MUYUM INSTAGRAM’DAN MESAJ […]

05 Şubat 2018 - 22:03 'de eklendi ve 57 kez görüntülendi.
Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca Aşkı Küllerinden Doğmadan Bitti

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Meryem’i Deniz Çakır, geçtiğimiz günlerde rol arkadaşı ve eski sevgilisi Oktay Kaynarca ile fotoğrafını “Akşama bekleriz” notuyla Instagram hesabından paylaştı.

“AŞK YENİDEN Mİ ALEVLENİYOR”

Deniz Çakır’ın bu paylaşımı, 2016 Temmuz ayında sona eren ve küllenen “Oktay Kaynarca – Deniz Çakır aşkı yeniden mi alevleniyor?” yorumlarına neden olmuştu.

“ÇOCUK MUYUM INSTAGRAM’DAN MESAJ VEREYİM”

İstanbul Bebek’te gittiği bir restoranın çıkışında, güzel oyuncuyu yaptığı paylaşım soruldu. Çakır ise Kaynarca ile aşklarının yeniden alevlendiği yorumlarına neden olan paylaşımıyla ilgili, “Yok olur mu öyle şey! Çocuk muyum Instagram’dan mesaj vereyim” deyip, söylentileri bıçak gibi kesti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER